Siti Tracker Logo

Blog

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
پربازدیدترین‌ها:
ثبت‌نام برای دریافت آخرین خبرها
مدیریت خدمات ساختمان و نظافت

چگونه شرکت‌‌های خدمات منزل و نظافت می‌توانند از سیتی ترکر برای مدیریت کارها استفاده کنند

صنعت نظافت و خدمات ساختمان یکی از بخش‌های مهم در جامعه است که خدمات حیاتی را به منازل، مجتمع‌های مسکونی، شرکت‌ها و ادارات و البته مکان های عمومی ارائه می‌دهد. صنایعی که به کار نظافت مشغول هستند یا خدمات ساختمان و تاسیسات ارائه می‌دهند با تعداد زیادی کارگر  و نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف در ارتباط هستند. آنها باید این تیم بزرگ را مدیریت کنند و مراقب همه کارگران باشند که تقریباً کاری غیرممکن است بخصوص وقتی که تعداد سفارش‌ها و نیروها افزایش پیدا می‌کند. مدیریت همه موارد روی کاغذ کار ساده ای نیست. در این مطلب نشان خواهیم داد که چگونه یک نرم افزار مدیریت خدمات میدانی می‌تواند به بهبود فعالیت‌، مدیریت بهتر کارها و در نتیجه آفزایش رضایت مشتریان کمک کند.

ادامه مطلب

مدیریت مشتریان در سیتی ترکر (نسخه ۴)

عصر حاضر را می‌توان عصر مشتری نامید. در این دوران، یک تجربه بد و یا خوب مشتری که در رسانه‌های اجتماعی مطرح شده باشد، می‌تواند به صورت گسترده بر روی نظر سایر مشتریان یک کسب و کار اثر مثبت بگذارد و یا به اعتبار کسب و کار برای مدت طولانی آسیب برساند. امروزه تنها حق با مشتری نیست، بلکه مشتریان اطلاعات بیشتر و گزینه‌های جایگزین در اختیار دارند. گزینه‌های جایگزین رقبای شما هستند. به عنوان یک شرکت که بخش عمده خدمات و سرویس‌های خود را در محل مشتری ارایه می‌کند، چه راهکاری برای ارایه بهترین تجربه مشتری دارید؟ در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که چگونه با ارایه خدماتی متفاوت مشتریان خود را خوشحال کنید و به آنها نشان دهید که رضایت و نظر آنها برای شما در اولویت است.

ادامه مطلب
رضایت مشتریان از خدمات میدانی و زمان انتظار

چالش‌هایی که نشان می‌دهد که شما به مدیریت نیروهای میدانی نیاز دارید

در دنیای امروز ۲.۷ میلیارد کارمند در صنعت‌های مختلف در سرار جهان در طول روز از مکان های مختلف به مشتریان سرویس می‌دهند، به بیان دیگر آنها متحرک و بیرون از محیط فیزیکی سازمان مشغول به فعالیت هستند. کارکنان متحرک برون‌سازمانی اغلب نیروهای میدانی نیز نامیده می‌شوند. در کسب و کار شما نیز ممکن است نیروهای میدانی به شیوه‌های مختلف مشغول به فعالیت باشند. در این صورت حتما با چالش‌ها و سختی‌های مدیریت نیروهای میدانی و برون‌سازمانی روبرو هستید. در اینجا برخی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد که شما می‌توانید از راه حل‌های مدیریت نیروهای میدانی برای کمک به حل چالش‌هایی مانند حفظ کارمندان، افزایش رضایت مشتریان و بهینه‌سازی فرآیندها استفاده کنید، آورده شده است.

ادامه مطلب
سیتی ترکر - رصد و مدیریت کارکنان و نیروهای میدانی بیرون از سازمان

جدیدترین امکانات نسخه ۳.۳

در سیتی ترکر ما همواره می‌کوشیم با ارایه بروزرسانی‌های جدید نیاز مشتریان را برطرف نماییم. در نسخه ۳.۳ سیتی ترکر امکانات جدیدی مانند سیتی روت (مسیربندی هوشمند)، تعریف کار توسط کارکنان، بهبود مدیریت کارها در حالت آفلاین، امکان رهگیری بر اساس زمان طی شده، و بهبود دقت رهگیری اضافه گردیده است. این امکانات موجب افزایش بهره‌وری،کاهش هزینه‌های عملیاتی و سهولت بیشتر در مدیریت نیروهای میدانی می‌گردد. به طور مثال سرویس بهینه‌سازی مسیر حرکت نیروها (مسیربندی هوشمند) باعث کاهش مصرف سوخت، اطمینان از حضور به موقع در محل می‌گردد. برای مشاهده شرح مختصری از امکانات جدید با ما همراه شوید.

ادامه مطلب

امکانات جدید در نسخه ۳ سیتی ترکر

سیتی‌ترکر یک راهکار نوآورانه برای رهگیری و مدیریت وظایف نیروهای خارج از سازمان (نیروهای میدانی)‌ می‌باشد. با یک نگاه به نقشه می‌توانید موقعیت، مسیر طی شده و نقاط توقف نیروهای خود را مشاهده کنید. در سیتی ترکر می‌توانید برای نیروهای میدانی کار تعریف و وظایف آنها را مدیریت کنید. برای هر کار وضعیت انجام، زمان حرکت، شروع و پایان و مسیر و مسافت طی‌شده به صورت خودکار ثبت می‌گردد. با استفاده از سیتی ترکر بر پیشرفت کارها نظارت دارید و موجب افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها می‌گردد. در ادامه این مطلب، به معرفی اصلی‌ترین تغییرات و امکانات اضافه شده در نسخه ۳ سیتی ترکر می‌پردازیم.

ادامه مطلب
مدیریت و رصد نیروها و کارکنان میدانی

مزایای کلید مدیریت یکپارچه نیروهای میدانی

در شرکت‌هایی با فعالیت میدانی، همواره برخی از نیروها مانند بازاریاب‌ها، نیروهای پخش کالا، نیروهای پشتیبانی در محل، و یا پیک‌ها در بیرون از شرکت و در سطح شهر مشغول فعالیت هستند. این افراد که معمولا نیروهای میدانی نامیده میشوند وظایفی مانند تحویل کالا، ملاقات با مشتریان و ارایه خدمات را بر عهده دارند. عدم مدیریت جامع و هوشمند نیروهای کار میدانی مشکلات جدی مانند تلف شدن زمان، افزایش هزینه‌ها، عدم اطلاع به موقع از وضعیت کارها و نیروها و در نهایت نارضایتی مشتریان را به دنبال دارد. در ادامه بررسی میکنیم که چطور یک برنامه مدیریت نیروی کار بیرون از سازمان میتواند به بهتر شدن و کاهش هزینه‌های شرکت شما کمک کند.

ادامه مطلب
اسکرول به بالا
ثبت درخواست اضافه‌شدن ویژگی جدید به سیتی ترکر
ثبت درخواست اضافه‌شدن ویژگی جدید
به سیتی ترکر