اشتراک سیتی ترکر

تنها متناسب با نیازتان، هزینه کنید

تنها متناسب با نیازتان
هزینه کنید

قیمت‌گذاری سیتی ترکر به گونه‌ای طراحی شده است تا هر سازمان در هر ابعادی تنها متناسب با تعداد نیروها و سرویس‌های مورد نیاز خود هزینه کند. اگر خواستار امکانات خاص و سفارشی‌سازی (Customize) سیتی ترکر هستید، با یکی از کارشناس‌های ما از طریق پشتیبانی تماس بگیرید تا ارزیابی بر اساس نیازهای سازمان شما انجام گیرد.

سرویس پایه شامل تمامی امکانات پایه سیتی ترکر مانند رهگیری هوشمند، مدیریت پیشرفته کارها، ارسال تصاویر، دریافت امضای مشتری و گزارش‌گیری ساده می‌باشد. علاوه بر سرویس پایه، می‌توانید هر کدام از سرویس‌های دیگر مانند «رهگیری لحظه‌ای»، «مسیربندی هوشمند (سیتی روت)»، «گزارش‌گیری پیشرفته» و یا سرویس «مدیریت مشتریان» را نیز تهیه کنید.

سیتی ترکر را به مدت ۱۰ روز با تمامی امکانات رایگان امتحان کنید

با استفاده از فرم زیر، هزینه اشتراک را با توجه به سرویس‌ها و تعداد کاربر مورد نیاز خود محاسبه کنید

برای استفاده از سیتی ترکر، تنها کافی است بر روی سایت ثبت نام کنید. بعد از ثبت‌نام ، می‌توانید از تمامی امکانات سیتی ترکر به مدت 10 روز به صورت رایگان استفاده کنید.

سیتی ترکر بر روی تمامی پلتفرم‌ها قابل استفاده است. پنل مدیریتی سیتی ترکر (مخصوص مدیران سازمان) بر روی وب و همچنین به صورت اپ بر روی گوشی‌های اندرویدی در دسترس می‌باشد. اپ سیتی ترکر (نسخه کارمندان) نیز برای دستگاه‌های اندرویدی موجود می‌باشد. نسخه ios به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

خیر. برای استفاده از سیتی ترکر نیاز به هیچ سخت افزاری مانند دستگاه‌های GPS نمی‌باشد. تنها کافیست که پرسنل شما اپ سیتی ترکر (نسخه کارمندان) را بر روی موبایل و یا تبلت خود نصب کنند.

در طراحی رابط کاربری سیتی ترکر اهمیت ویژه ای به user experience یا همان تجربه کاربری داده شده است. به همین دلیل کار کردن با سیتی ترکر بسیار ساده و طبیعی می‌باشد. به منظور سهولت بیشتر، بر روی پنل یک راهنمای استفاده نیز قرار دارد که در اولین بازدید بصورت خودکار فعال شده و بخش‌های مختلف پنل را آموزش می‌دهد. همچنین، بر روی سایت در قسمت آموزش، ویدیوهای آموزشی در دسترس می‌باشد. در صورت درخواست مشتری، امکان برگزاری جلسه آموزش برای مدیران و کارکنان سازمان نیز وجود دارد.

خیر. تمامی اطلاعات و کارکردهای وارد شده در زمان استفاده رایگان حفظ شده و از بین نمی‌رود. شما می‌توانید با تهیه اشتراک به استفاده از سیتی ترکر ادامه دهید.

در حالت رهگیری لحظه‌ای اطلاعات مکانی افراد به صورت لحظه‌ای ارسال شده (در صورت اتصال به اینترنت) و مدیران موقعیت لحظه‌ای هر فرد را بر روی نقشه مشاهده می‌کنند. در حالت رهگیری با تاخیر، موقعیت هر فرد با ۳۰ دقیقه تاخیر نمایش داده می‌شود؛ یعنی موقعیت نمایش داده شده مربوط به ۳۰ دقیقه قبل می‌باشد. برای استفاده از رهگیری لحظه‌ای، می‌بایست سرویس موردنظر در زمان تهیه اشتراک انتخاب شود.

بلی. علاوه بر اشتراک مبتنی بر تعداد کاربر در ماه، امکان تهیه اشتراک نامحدود به صورت Enterprise License وجود دارد. اشتراک نامحدود برای کسب‌وکارهایی با تعداد بالای نیروی میدانی بصرفه‌تر می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

سیتی ترکر از یک تکنولوژی پیشرفته رهگیری استفاده می‌کند. پارامتر‌های سیستم رهگیری متناسب با نیاز هر کسب و کار قابل تنظیم می‌باشد. این تنظیمات شامل تعیین روش رهگیری، دقت مکان‌یابی، فعال‌سازی رهگیری هوشمند، روش محاسبه مسافت و غیره می‌باشد. امکان تغییر تنظیمات برای تمامی سازمان‌ها فارغ از نوع اشتراک فعال می‌باشد.

خیر. به کمک تکنولوژی اختصاصی استفاده شده در سیتی ترکر، نیازی نیست که اپ دائما فعال و باز باشد. در صورت بسته‌شدن اپ یا حتی خارج‌ کردن آن از لیست اپ‌های فعال، باز هم سیتی ترکر در بک‌گراند به فعالیت خود ادامه می‌دهد. تنها لازم است که اپ بر روی گوشی فرد نصب و در آن لاگین کرده باشد. همچنین، نیازی به اتصال دائم به اینترنت نیست.

خیر. برای استفاده از سیتی ترکر نیازی به اتصال دائمی به اینترنت نمی‌باشد. اطلاعات رهگیری و کاری افراد مانند زمان شروع و پایان کار، مسافت، زمان و مسیر طی شده به صورت آفلاین ذخیره شده و در زمان اتصال فرد به اینترنت برای سازمان ارسال می‌شود. لازم به ذکر است برخی از امکانات سیتی ترکر مانند مسیربندی هوشمند، ارسال تصاویر و یا رهگیری لحظه‌ای به طور طبیعی به اینترنت نیاز دارند.

سیتی ترکر از یک تکنولوژی اختصاصی رهگیری چند کاناله که در واحد فنی سیتی ترکر توسعه داده شده است استفاده می‌کند. با استفاده از این تکنولوژی، رهگیری از چندین روش مختلف انجام شده و محدود به GPS نمی‌باشد. در نتیجه حتی زمانی‌که سیگنال GPS در دسترس نباشد بازهم مکان‌یابی از طریق روش‌های دیگر صورت می‌پذیرد. هر چند که برای کسب بالاترین دقت مکان‌یابی توصیه می‌شود که روش مکان‌یابی در تنظیمات گوشی بر روی بالاترین دقت که از GPS استفاده می‌کند قرار گیرد.

لازم به ذکر است که فعال کردن ویژگی مکان‌یابی (location) بر روی گوشی و دادن مجوز دسترسی به لوکیشن (جهت امکان مکان‌یابی) الزامی است.

شما می‌توانید بر روی نقشه برای هر کدام از پرسنل خود یک منطقه جغرافیایی را به عنوان محدوده کاری تعریف کنید. در هنگام ورود و خروج افراد از محدوده کاری تعریف شده برای مدیران سازمان نوتیفیکیشن ارسال می‌شود. به این ترتیب از تداخل کاری و تجمع نیروهای خود در یک منطقه جلوگیری می‌کنید و توزیع نیرو‌ها در سطح شهر را هوشمندانه مدیریت خواهید کرد. امکان geo-fence در نسخه‌های آتی فعال می‌گردد.

برای این منظور می‌توانید از API) web service) های سیتی ترکر استفاده کنید. تمامی این وب سرویس‌ها بر اساس استاندارد RESTfull توسعه داده شده است و به راحتی قابل فراخوانی از درون سایر اپلیکیشن‌های سازمان شما مانند CRM می‌باشد. برای استفاده از وب سرویس‌ها با پشتیبانی سیتی ترکر تماس بگیرید.

در صورت درخواست، امکان سفارشی سازی سیتی ترکر متناسب با نیاز سازمان شما وجود دارد. اگر به امکانات ویژه ای نیاز دارید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

در صورت تمایل، امکان نصب سیتی ترکر بر روی سرور‌های سازمان شما به صورت (on-premise) وجود دارد. برای این منظور با پشتیبانی تماس بگیرید.

برای استفاده از سیتی ترکر محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. سیتی ترکر در کل جهان قابل استفاده است.

در حالت SaaS، اطلاعات برنامه بر روی سرورهای ابری قدرتمند سیتی‌ ترکر ذخیره می‌شود. این سرورها در دیتاسنتر‌هایی با استانداردهای جهانی قرار دارند و از بالاترین استانداردهای امنیتی برخوردار می‌باشند. به منظور حفظ اطلاعات، از تمامی داده‌ها به صورت مرتب پشتیبان گیری می‌شود. لازم به ذکر است که هیچ یک از افراد در سیتی‌ ترکر به تمامی داده‌های سازمان‌ها و افراد دسترسی مستقیم ندارند.

تنها سازنده حساب کاربری (سازمان) و مدیران تعریف‌شده توسط وی با رعایت سطح دسترسی به اطلاعات سازمان خود دسترسی دارند. تحت هیچ عنوان، هیچ فردی خارج از مدیران سازمان به داده‌های سازمان دسترسی نخواهد داشت. همچنین، کارکنان سیتی ترکر به داده‌های سازمان‌ها دسترسی مستقیم و آزاد ندارند. تنها بنا به دلایلی همچون پشتیبانی و با اطلاع مدیران خود سازمان، ممکن است دسترسی موقت و “محدود” به کارکنان پشتیبانی داده شود تا بتوانند درخواست‌های پشتیبانی را پاسخ دهند.

سیتی ترکر یک راهکار جهت مدیریت بهینه نیروهای میدانی می‌باشد که برای خود نیروهای میدانی نیز مزایای بسیاری مانند برنامه‌ریزی روزانه، کاهش مصرف سوخت و داشتن سابقه از کارهای انجام شده را دارد. در سیتی ترکر حفظ حریم خصوصی افراد از اصول بنیادین بود و بر آن تاکید فراوان شده است. در اپ سیتی ترکر (نسخه کارمندان)، هر فردی می‌تواند ساعت و روز کاری خود را به صورت دقیق تعریف نماید. در خارج از ساعت کاری تعریف شده هیچگونه رهگیری انجام نشده و هیچ داده‌ای ذخیره نمی‌شود. مشخص کردن ساعت کاری در اختیار خود کارمندان می‌باشد.

برای ارتباط با سیتی ترکر، می‌توانید از طریق یکی از روش‌های مشخص شده در صفحه تماس با ما اقدام کنید. همچنین، بر روی پنل وب و در داخل اپ سیتی ترکر صفحه ارتباط با پشتیبانی قرار دارد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشتراک سیتی ترکر، استفاده از سیتی ترکر به صورت وب‌سرویس (API)

تخفیف ویژه برای استارتاپ‌ها یا اشتراک نامحدود با پشتیبانی تماس بگیرید

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشتراک سیتی‌ترکر، استفاده از سیتی ترکر به صورت وب‌سرویس (API)، تخفیف ویژه برای استارتاپ‌ها یا اشتراک نامحدود با پشتیبانی تماس بگیرید

اسکرول به بالا
ثبت درخواست اضافه‌شدن ویژگی جدید به سیتی ترکر
ثبت درخواست اضافه‌شدن ویژگی جدید
به سیتی ترکر